Šetelík Jaroslav (Tábor 1881 – 1955 Praha)
Pohled na Malou Stranu, signováno vpravo dole Jaroslav Šetelík, olej/plátno, 65 x 100 cm, poškozený rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 100.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 70.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |